AUTORKA

Autorka

 dr Anna Jędrzejczyk

pasjonatka języka niemieckiego

yyyyyuuu

Najważniejsze informacje o mnie:

  • Doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwo (ze szczególnym uwzględnieniem germanistyki) na Uniwersytecie Warszawskim

Napisałam pracę doktorską, która jest połączeniem wiedzy ekonomicznej z językoznawczą (język niemiecki). Analizowałam ogłoszenia o pracę, uwzględniając aspekty kulturowe, ekonomiczne i językowe. Uczę również w szkołach językowych (np. Berlitz Poland), jestem wykładowcą na UW (UO) i organizuję własne eventy językowe.

  • Emigrantka

W sumie 3-4 lata spędziłam na emigracji w Niemczech, mieszkając w różnych miastach, np. Leipzig, Berlin, Monachium. Pół roku mieszkałam również w USA, gdzie otrzymałam stypendium naukowe na uczelni amerykańskiej, Grand Valley State University. Obecnie krążę między Polską a Niemcami (Hamburg, Frankfurt), czując, że przez to przedłużyłam sobie okres emigracji.

  • Magister ekonomii

Ukończyłam studia magisterskie z ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Specjalizuję się w employer brandingu, czyli zarządzaniu marką pracodawcy. Pracowałam w branży marketingowej w takich firmach, jak: amazon.de, Mattel Poland, Shell Poland, merlin.pl na stanowiskach specjalistycznych i managerskich.

Zapraszam Was do mojego świata 🙂

Do  świata Polki, która poznała świat niemiecki i amerykański

  i z pasją przekazuje wiedzę swoim uczniom oraz czytelnikom  🙂

Moja dokładniejsza historia: Kliknij tu.

Wyróżnienie przez Uniwersytet Warszawski w ramach Jubileuszu 200-lecia