KONSULTACJE BIZNESOWE AMAZON

Jako pierwsza Polka w historii niemieckiego amazon.de miałam przyjemność pracować jako New Accounts Manager (Amazon Marketplace). Pomagałam polskim sklepom internetowym przy wejściu na rynek niemiecki w ramach współpracy z Amazonem.

Współpracowałam z największymi graczami w branży sportowej oraz elektronicznej. Był to czas, w którym bardzo dużo się nauczyłam i polecam każdemu pracę w takim międzynarodowym środowisku. Obecnie skoncentrowałam się bardziej na branży językowej, bo w niej znalazłam swoją następną pasję. Pomimo iż nie jestem już aktywna w branży biznesowej postanowiłam zaprezentować opinie niektórych swoich dawnych klientów, którym pomagałam przy współpracy z amazon.de. Swoje doświadczenia z niemieckim rynkiem sprzedażowym opiszę niedługo w następnej książce.

Oferuję również szkolenia biznesowo-językowe, przy czym nacisk kładę głównie na naukę języka biznesowego. W razie zainteresowania moją ofertą proszę o kontakt na emaila: niemiecki.angielski.polski@gmail.com. W razie pytań tylko biznesowych, proszę pytać o te kwestie wstawiając komentarz do tego wpisu, albo tego wpisu.

Przykładowe opinie klientów:

Malavi/Buff.pl

Pani Anna pomagała nam przy zarządzaniu kontem amazon.de, formułowaniu strategii marketingowej dla nowej marki i przy wszelakich tłumaczeniach w języku niemieckim i angielskim. Bardzo polecam konsultacje ze strony Panny Anny, które zawsze były prowadzone w sposób jasny, precyzyjny oraz profesjonalny, co miało bardzo pozytywny wpływ na wyniki sprzedażowe.

AlexFashion

Zapraszam do korzystania z usług Pani Anny w zakresie poszerzania wiedzy na temat funkcjonowania  amazon.  Zdobyta wiedza pozwala na zwiększenie sprzedaży oraz dotarcie do nowych grupy klientów.

GoGlobal24.com

Oferta Pani Anny charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem, dogłębną znajomością branży ecommerce. Udzielane wsparcie ułatwia prowadzić i zwiększać sprzedaż poza granicami kraju.